Acht lanceert vanaf juli eigen comedyzender: Lacht
Posted by dtvfan op 7 juni 2013
Op 1 juli lanceert de digitale tv-zender Acht een tweede kanaal. Dat maakte de zender vandaag bekend. Lacht is een zender die de hele dag comedyprogramma’s zal uitzenden. Welke programma’s Lacht zal uitzenden is niet bekend, maar wel dat de comedyzender vanaf 1 juli in het basisaanbod van Telenet Digital TV zal zitten. Vanaf midden september wordt Lacht betalend en verhuist de zender naar een zenderpakket bij Telenet.
4 Reacties to “Acht lanceert vanaf juli eigen comedyzender: Lacht”
Sorry, the comment form is closed at this time.
Seidemann said
Na al de zenders die verdwijnen bij Telenet, eindelijk nog eens goed nieuws… Als Lacht dezelfde kwaliteit biedt als Acht, dan is het zeker in orde!
AnZo™ (@anzonl) said
Alleen Telenet? Graag ook TV Vlaanderen.
william said
De belgacom klanten mogen weer op hun kin kloppen
ernestbujok said
De zender werd reeds een jaar geleden aangeboden aan Belgacom maar ik denk dat zij daar het woord ‘Lacht’ niet verstaan. ‘Sourire’ moet Bellens gedacht hebben, mais c’est pas un nom, c’est une ‘non’.